Mistrzostwa Polski MOW w Halowej Piłce Nożnej BOROWIE 2019

Czas zacząć przygotowania do kolejnych mistrzostw Polski  Borowiu. W związku z tym pierwszy komunikat (w sumie to poprawiony dlatego od razu jest nr 1 i 2). Już jeden ośrodek dokonał zgłoszenia udziału do eliminacji, które wyłonią 5 finalistów. A że warto znaleźć się w finale tych mistrzostw – jak nie wierzycie mi – to zapytajcie się ubiegłorocznych uczestników. Z Borowia nikt z pustymi rękoma nie wyjechał, atmosfera była kapitalna, a w roku 2019 ma być jeszcze lepiej…

Komunikat nr 1 i 2

Uprzejmie informujemy, że XVIII Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Halowej Piłce Nożnej dla chłopców rozegrane zostaną w Borowiu. Termin turnieju finałowego został wyznaczony na 13-14 kwietnia  2019 r. Mistrzowskiego tytułu w Borowiu bronić będzie drużyna z MOW Trzebież, która to ma zapewniony tym samym udział w turnieju finałowym.

Miło nam będzie po raz trzeci gościć na Mazowszu najlepsze reprezentacje piłkarskie na turnieju finałowym. Wcześniej zapraszamy chętne Ośrodki do zgłoszenia swojego udziału w eliminacjach do Mistrzostw. Mając na uwadze sprawną, zapewniającą równy dostęp wszystkim reprezentacjom do udziału w turniejach eliminacyjnych, prosimy wszystkie zainteresowane Ośrodki o przemyślaną deklarację uczestnictwa w turnieju eliminacyjnym. Wynika to z potrzeby zabezpieczenia na etapie tworzenia grup eliminacyjnych porównywalnych warunków dla wszystkich uczestników – to znaczy, żeby turnieje eliminacyjne wyłaniały w toku sportowej rywalizacji najlepsze reprezentacje.

Prosimy też przekazywać informacje o mistrzostwach do sąsiednich ośrodków, albowiem zdarzają się przypadki, że nasze informacje z różnych przyczyn nie docierają do wszystkich.

Zgłoszenia należy dokonać mailowo na adres: mowborowie.mistrzostwa@wp.pl w nieprzekraczalnym terminie do 25 stycznia 2019 r. W zgłoszeniu należy podać:

  1. Nazwę Ośrodka
  2. Adres wraz z zaznaczeniem powiatu i województwa
  3. Adres mailowy
  4. Osobę do kontaktu/ opiekuna drużyny wraz z nr telefonu.
  5. Informację, czy Państwa Ośrodek podjąłby się organizacji turnieju eliminacyjnego.

Osobami wyznaczonymi do kontaktu ze strony Organizatora są:

Łukasz Mikulski – tel. 501367680 (sprawy sportowe)

Tomasz Majczyna – tel. 798489720 (sprawy organizacyjne).

Jednocześnie składamy serdeczne podziękowania tym Ośrodkom, które od lat podejmują się trudu organizowania turniejów eliminacyjnych. Wszystkim zaś Państwu z okazji zbliżających się świąt życzymy bogactwa darów Bożych i Szczęśliwego Nowego Roku!

Ze sportowym pozdrowieniem,

Organizatorzy