Komunikat nr 3 MP MOW

Komunikat nr 3

Informujemy, że został dokonany podział na grupy eliminacyjne do Finału XVIII Mistrzostw Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Halowej Piłce Nożnej. Finał zostanie rozegrany w Borowiu w dniach 13-14 kwietnia 2019 r.

Do eliminacji do Mistrzostw zgłosiło swój akces 30 ośrodków. Dziękujemy wszystkim Dyrektorom, opiekunom i wychowawcom oraz młodzieży, którzy pozytywnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie do udziału w tym szczególnym wydarzeniu sportowym, które to po raz trzeci mamy zaszczyt organizować.

Podział na grupy nie jest rzeczą łatwą. Decyduje tu przede wszystkim czynnik geograficzny. W tym roku gospodarzami eliminacji będą MOW-y: Wałbrzych, Jaworze, Puławy, Trzciniec i Lidzbark Warmiński – za co już z góry dziękujemy!!! Dziękujemy też Łobżenicy i Strzelnu za gotowość do przeprowadzenia turnieju eliminacyjnego.

Poszczególne grupy eliminacyjne wyglądają następująco:

Grupa I

Lp. MOW
1.

Wałbrzych – gospodarz

2.

Brzeg Dolny

3.

Wrocław

4.

Nysa

5.

Kalety

6.

Kuźnia Raciborska

Grupa II

Lp. MOW
1.

Jaworze – gospodarz

2. Kolonia Ossa
3.

Podzamcze

4.

Rembów

5.

Kielce

6.

Rudy

Grupa III

Lp. MOW
1.

Puławy – gospodarz

2

Jaworek

3.

Lubaczów

4. Ostrowiec Świętokrzyski d. Kunów
5.

Wojnów

6.

Gostchorz

Grupa IV

Lp. MOW
1.

Trzciniec – gospodarz

2.

Łobżenica

3.

Bielice

4.

Strzelno

5.

Renice

6. Rzepczyno
7. Debrzno

Grupa V

Lp. MOW
1.

Lidzbark Warmiński – gospodarz

2.

Włocławek

3. Gołotczyzna – Dziarno
4.

Kamionek Wielki

5.

Warszawa – Dolna

6. Warszawa – Barska

Eliminacje należy przeprowadzić do 28 marca 2019. Trochę czasu na to jest. Gospodarzy eliminacji proszę o wyznaczenie terminu i poinformowanie ośrodków ze swojej grupy oraz nas organizatorów. W niedługim czasie zostanie też do Państwa przesłany Regulamin XVIII Mistrzostw Polski.

Z niezwykle wielka radością informujemy, że tegoroczny finał mistrzostw swoim honorowym patronatem objęła Sekretarz Stanu Ministerstwa Sportu i Turystyki – Pani Anna Krupka.

Wszystkim Ośrodkom życzymy dobrego przygotowania do mistrzostw.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Organizatorzy