III Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego w wyciskaniu sztangi leżąc

27.11. 2022 roku nasi wychowankowie wybrali się na III Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego w wyciskaniu sztangi leżąc do lat 18 z Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych.

Drużyna Łukasz Mikulskiego wywalczyła kilka miejsc na podium. Pierwsze miejsce w swojej kategorii wagowej zajął Karol Malich, ponadto odebrał brąz za rywalizację open. Dwukrotnie na podium wchodził Adrian Czarnocki, który triumfował w swojej kategorii  wagowej oraz zajął drugie miejsce w grupie open. Trzecie miejsce w swojej kategorii wagowej zajął  Bartłomiej Bilski i Michał Rajchenbach. Pozostali zawodnicy zajmowali miejsca od czwartego do szóstego.

Organizacja zawodów była na najwyższym poziomie. Zawody dołączone były do trzydniowych zmagań siłowych o Puchar Świata Federacji XPC w Siedlcach.